W walentynki Niebo Kopernika zaprasza na "Konstelację: Miłość"

Fot. Fotolia
Fot. Fotolia

Gdzie w kosmosie bije czarne serce, jakie miłosne historie kryją się w zimowych gwiazdozbiorach? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w planetarium Niebo Kopernika. W walentynkowy wieczór – 14 lutego - placówka zaprasza na specjalne pokazy: "Konstelacja: Miłość".

\"Walentynki - coroczna inwazja różowych serduszek, ckliwe dźwięki romantycznych piosenek i płatki róż przyprawiające o ból głowy. Jak spędzić ten dzień z dala od kiczu? Zapraszamy do nas\" – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Walentynkowe atrakcje dla gości planetarium zaplanowano na wieczór. O godz. 18, 19, i 20 odbędą się specjalne pokazy dla zakochanych pt. \"Konstelacja: Miłość\".

\"Będzie się można dowiedzieć: gdzie w kosmosie bije czarne serce, jakie miłosne historie kryją się w zimowych gwiazdozbiorach i dlaczego mówienie do swojej wybranki +Moja Gwiazdko+ ma głęboki astronomiczny sens\" – zapowiadają organizatorzy. Zapewniają też niezwykłą podróż w najbardziej romantyczne zakątki Drogi Mlecznej.

Bilety na pokazy specjalne będzie można kupić w kasach planetarium od 1 lutego. Pokazy są przeznaczone dla widzów od 15. roku życia.

PAP – Nauka w Polsce

ekr/ agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • 06.09.2024. 10. edycja zawodów łazików marsjańskich European Rover Challenge na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. PAP/Łukasz Gągulski

    Pięć drużyn z Polski zmierzy się w finale zawodów robotów marsjańskich European Rover Challenge

  • PAP/Marian Zubrzycki 02.07.2025

    Polski astronauta ćwiczy na "antygrawitacyjnej bieżni" podczas rehabilitacji w Kolonii

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera