Nauka dla Społeczeństwa

20.04.2024
PL EN
09.03.2018 aktualizacja 13.02.2024

WYKORZYSTYWANIE TREŚCI

  1. Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk większości artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem podania źródła artykułu i mailowego poinformowania redakcji raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu. Informacja o możliwości kopiowania/przedruku znajduje się w prawym górnym rogu stron, na których zamieszczone są artykuły. W portalach i serwisach internetowych wymagamy zamieszczenia w dobrze widocznym miejscu (najlepiej na wysokości leadu) podlinkowanego komunikatu: "źródło: naukawpolsce.pl". W czasopismach wymagamy zamieszczenia adnotacji: "źródło - serwis Nauka w Polsce naukawpolsce.pl ". Powyższe zezwolenie nie dotyczy informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.
  2. W przypadku portali społecznościowych wymagamy umieszczenia tytułu i leadu naszej depeszy z linkiem prowadzącym do treści artykułu na stronie serwisu Nauka w Polsce (podobnie jak to jest na naszym profilu facebookowym). 
  3. Informacje o przedruku artykułów z Serwisu Nauka w Polsce, prośby o patronaty medialne, informacje o prowadzonych badaniach, organizowanych konferencjach itd., prosimy przesyłać na adres: naukawpolsce@pap.pl
Zapisz się na newsletter
Copyright © Fundacja PAP 2024