Politechnika Opolska organizuje 15. Akademickie Targi Pracy

06.05.2016 PAP/Sławomir Mielnik
06.05.2016 PAP/Sławomir Mielnik

Ponad 70 wystawców prezentujących ponad 500 ofert pracy będzie uczestniczyć w 15. edycji Akademickich Targów Pracy, które odbędą się w środę na Politechnice Opolskiej. Według organizatorów jest to największe tego typu wydarzenie w regionie.

Akademickie Targi Pracy organizuje Politechnika Opolska. Zdaniem prorektor uczelni, dr. inż. Anety Kucińskiej-Landwójtowicz, jest do doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy nie tylko w województwie opolskim.

"Zapraszamy studentów Politechniki Opolskiej, ale też innych uczelni oraz wszystkich zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia i własnym rozwojem. Planujemy intensywny dzień. Akademickie Targi Pracy to największe tego typu wydarzenie w regionie, które co roku skupia bardzo dużą ilość zarówno wystawców jak i uczestników" - podkreśliła Kucińska-Landwójtowicz.

W tegorocznej edycji targów udział zapowiedziały firmy z Opolszczyzny, województwa śląskiego, łódzkiego, z Krakowa, Poznania i Gdańska, ale także podmioty mające siedziby poza granicami naszego kraju. Dominują pracodawcy z branży produkcyjnej, zwłaszcza w obszarze motoryzacji i przemysłu spożywczego oraz reprezentujący branżę budowlaną. Poszukiwani są: inżynierowie, zwłaszcza automatycy, mechatronicy, budowlańcy, elektronicy i mechanicy, ale także zarządzający procesem produkcyjnym, projektanci, logistycy, informatycy i ekonomiści, czy analitycy danych.

Według zapewnień organizatorów, w trakcie targów będzie można również przygotować swoje dokumenty aplikacyjne oraz zrobić biznesowe zdjęcie do CV. Piętnasta edycja Akademickich Targów Pracy odbędzie się w środę, 20 marca w Łączniku Politechniki Opolskiej, przy ul. Mikołajczyka 16 w godz. 10-14.(PAP)

Marek Szczepanik

masz/ jann/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera