Uczelnie i instytucje

Wirtualne szkolenie PolDoc: "Jak napisać dobry abstrakt"?

Fot. Fotolia
Fot. Fotolia

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc zaplanowało dla swoich członków oraz osób, które nie uczestniczyły w jego działaniach, bezpłatne webinarium pt. „Jak napisać dobry abstrakt?”.

Na webinarium można zapisać się poprzez stronę internetową.

Zajęcia skierowane są do młodych lub bardziej doświadczonych naukowców (doktorantów i doktorów), którym pisanie abstraktu publikacji naukowych spędza sen z powiek i którzy chcieliby dobrze przygotować się do napisania tej krótkiej, ale niezbędnej notki.

Spotkanie, które poprowadzi dr Dominika Byczkowska-Owczarek, odbędzie się w poniedziałek 20 kwietnia br. w godzinach 13:30 - 15:30.

„Nauczymy się, jak w kilku prostych krokach stworzyć abstrakt, dzięki któremu redaktor czasopisma naukowego stanie się naszym sprzymierzeńcem, a nasze artykuły zyskają szerokie grono odbiorców” - zapowiada prelegentka.

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów to ogólnopolska, niezależna organizacja zajmująca się wielopłaszczyznowym wsparciem doktorantów i doktorów w ich rozwoju zawodowym.

PAP - Nauka w Polsce

lt/ agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    Narodowy Instytut Onkologii w Warszawie otrzyma 15 mln zł na rozwój badań klinicznych

  • 19.12.2024. Pokaz przygotowania i pieczenia pierniczków z mąki owadziej (świerszcz domowy, łac. Acheta domesticus) na Wydziale Biotechnologii i Hodowli Zwierząt, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. PAP/Marcin Bielecki

    Szczecin/ Świąteczne pierniki z dodatkiem mąki ze świerszcza domowego

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera