Konkurs na hasło Festiwalu Nauki w Krakowie 2015

Konkurs na hasło promujące przyszłoroczny Festiwal Nauki w Krakowie organizuje Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Autor najlepszego hasła - najlepiej związanego z przyszłością i rozwojem - będzie mógł wziąć udział w szkoleniu z zakresu komunikacji i PR.

Swoje propozycje można zamieszczać do 12 września pod postem konkursowym na profilu Uniwersytetu Pedagogicznego w serwisie Facebook.

Organizatorzy - Ośrodek Badań Nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego - podkreślają, że hasło powinno mieć związek z przyszłością i rozwojem.

Zwycięzca konkursu weźmie udział w profesjonalnym, wybranym przez siebie szkoleniu z zakresu komunikacji i PR organizowanym przez Ośrodek Badań Nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego - w uzgodnionym z organizatorem terminie. Ukończenie szkolenia poświadczone będzie certyfikatem.

Organizatorzy zachęcają wszystkich do zamieszczania swoich pomysłów na profilu uniwersytetu.

Początki Festiwalu Nauki w Krakowie sięgają 2000 roku, kiedy to w trakcie Jubileuszu 600-lecia Odnowienia Akademii Krakowskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim narodził się pomysł jego organizacji. Celem tej imprezy jest prezentacja, w atrakcyjnej formie, działalności naukowej i dydaktycznej uczelni krakowskich oraz oferty kulturalnej studentów, a przede wszystkim spotkania, rozmowy i dyskusje mieszkańców Krakowa z pracownikami naukowymi i studentami. W ciągu kilkunastu lat stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych i prestiżowych wydarzeń popularnonaukowych, organizowanych w samym sercu Krakowa – na Rynku Głównym oraz w siedzibach współorganizatorów: szkół wyższych i instytucji naukowych Krakowa.

Informacja na ten temat konkursu dostępna jest na stronie UP, a także na Facebooku  https://www.facebook.com/Uniwersytet.Pedagogiczny

PAP - Nauka w Polsce

lt/ mki/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera