Środowisko uczelni technicznych nagrodziło inicjatywy samorządów studenckich

Rektorzy Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Warszawskiej, samorządy studenckie m.in. z Politechniki Rzeszowskiej, Gdańskiej i Łódzkiej to niektórzy laureaci nagrodzeni podczas Gali Środowiska Uczelni Technicznych.

Podczas Gali Środowiska Uczelni Technicznych wyróżniane są najlepsze projekty samorządów zrzeszonych w Forum Uczelni Technicznych. Zadaniem wydarzenia jest m.in. inspirowanie innych samorządów do tworzenia nowych projektów oraz udoskonalania już istniejących.

W kategorii "Najlepszy projekt dydaktyczny samorządu studenckiego" nagrodzono Uczelnianą Radę Samorządu Studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie za projekt: "Spotkanie Bez Krawata, czyli small talk z Rektorem".

Laureatem w kategorii "Najlepszy projekt kulturalny samorządu studenckiego" jest Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej za projekt "Tygodnie tematyczne Rzeszowskich Juwenaliów".

Za "Najbardziej innowacyjny samorząd studencki" uznano Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej za projekt "Sieć systemów internetowych SSPW".

Wśród zwycięzców znalazł się również Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej. Nagrodzono go w kategorii "Samorząd studencki dbający o swoją historię" za projekt: "60-lecie Samorządu".

Zwycięzcą w kategorii "Samorząd studencki jako motywator" okazał się Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej za projekt: Skill Up! - Konferencja szkoleniowo-integracyjna Samorządu Studenckiego PŁ.

W kategorii "Autorytet Forum Uczelni Technicznych" nagrodę otrzymało dwóch profesorów, którzy wspierają środowisko Forum Uczelni Technicznych. Trofea zdobyli: rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie - prof. Tadeusz Słomka oraz rektor Politechniki Warszawskiej - prof. Jan Szmidt.

Prezydium Forum Uczelni Technicznych postanowiło również przyznać wyróżnienie specjalne za wieloletnią współpracę firmie Brend Group

Szczegółowe informacje na temat laureatów są dostępne na stronie: https://fut.edu.pl/gala-srodowiska-uczelni-technicznych/

PAP - Nauka w Polsce

ekr/ zan/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera